Loft In The Heart Of Nice

  • 55 m²

Situovaný ve čtvrti Nice Old Town města Nice, apartmán Loft In The Heart Of Nice je 5 km od letiště Nice Cote d'Azur.

Pouhých 5 minut chůze od autobusové zastávky Segurane, toto místo nabízí snadný přístup k Muzeum fotografie Charles Nègre, vzdálené 750 metrů. Parc Naturel Départemental de la Grande Corniche je ve vzdálenosti 2 km od ubytování. Gastro restaurace Cafe de Turin je situován 200 metrů od apartmánu. Garibaldiho náměstí je jen kousek pěšky.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Loft In The Heart Of Nice
Sublime Appartement 2 Pieces Au Coeur De La Vieille Ville
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sublime Appartement 2 Pieces Au Coeur De La Vieille Ville

8.3
Velmi dobrý 80 recenzí
4 m od ubytování
USD 397 USD 357
za noc
Vieux Nice - Dernier Etage Climatise
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vieux Nice - Dernier Etage Climatise

5.4
Důstojně 15 recenzí
69 m od ubytování
USD 151 USD 136
za noc
Colonna Istria
Cena pouze pro mobilní zařízení

Colonna Istria

71 m od ubytování
USD 110 USD 99
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    8 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Nice-Ville
    1,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence06088038625DP
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Loft In The Heart Of Nice umístěn?
      Apartmán Loft In The Heart Of Nice se nachází v blízkosti Muzeum moderního umění Musee d'Art Moderne et d'Art Contemporain.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Loft In The Heart Of Nice apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Loft In The Heart Of Nice apartmán patří Pravoslavný kostel, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Loft In The Heart Of Nice?
      Noční pobyt v apartmán Loft In The Heart Of Nice bude stát 105 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Loft In The Heart Of Nice apartmán akceptuje?
      Apartmán Loft In The Heart Of Nice apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Cafe de Turin a Café Saint Paul, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Loft In The Heart Of Nice?
      Apartmán Loft In The Heart Of Nice má 55 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    8 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Nice-Ville
    1,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Loft In The Heart Of Nice

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít